Papírna EMBA spol. s ro, Paseky operari Jizerou

10

Liberum download (Alias ​​afferunt, quod mihi projects) Resolutio in excelsis.

Sequi YouTube ut subscribe.

download

EMBA et e největší nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA česká firma e s a dlouholetou tradicí odpovědným přístupem ke společnosti ik životnímu prostředí. Jep ekologické Produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá ochraně est k, zachování kulturne historického dědictví mnoha zemích v. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro SVE pracovníky, jakož závazek i za prispevek k sociální stabilite celého regionu.

Graecae linguae Začátek lepenkárny Jizerou se operari Pasekách v k váže roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bilis ruční paperboard pro balení produktů sklářského průmyslu jabloneckém regionu v. Pro con další období života podniku e charakteristické rozšiřování výrobního programu výrobních prostor i.
Graecae linguae Významnými mezníky lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již legumen značkou EMBA, Zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů dokumentů I-s kulturne historickým významem. V tisíciletí bylo výrobní Novem O linky pro portfolio doplněno výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Nos minime latet referat enim generationem pristinam, qui duxit nos ad praesentem diem nostri commitment ut develop tum inceperat opus feliciter. In an permanentis conatus ad gradum antecedebant competition, possumus efferre et ex species products mos relationes.
Peritia atque industria nostra praestare velit esse diu summam prodest. Iustus autem si vendere products providere completum solutions ad ipsum magis quam in terris 30.

PONDUS timentes;

  • Organicum products et productio environment est veluti lux repercussa vitae nostrae sese offerant
  • Ratio est in summa a intus et extra comitatu praecepta et relationes
  • Friendly obvious officium et munus Lorem ministerium nostrum
  • Quale nobis conferat societatis vitae consortio non solum praemissa
  • Et justificata est summa laboris est felix progressionem conlationem de regione nostra

EMBA významně angažuje a se na charitativním sociálním poli. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektu místní působností až po s aktivity přesahující hranice Ceske Republiky.
EMBA v zvítězila krajském Kole soutěže Stejná nobis summa- prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu ad Tim aktivně přispívají k jejich začleňování společnosti facere.

EMBA nabízí ucelené sortimentní Rady archivnických lepenek, et kartonů papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci facite ergo 10. Sortiment e navržen tak, ABY uspokojil každý požadavek spojený správou se, et tříděním archivováním dokumentů. Zvláštní důraz e na kladen efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování Dava možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systemu řízení kvality podle en CSN ISO 9001, Který Dava jasnou informaci o ve společnosti kvality úrovni zabezpečení řízení est. Kvalita úroveň výrobků a e i současně ohodnocena řadou tuzemských zahraničních ocenění, jako napríklad packaging anni a Worldstar.
V RoCE 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky Environmentally amica productum na hladkou lepenku ze z sběrového papíru a výrobky ní pro archivní systémy, et krabice alligans. Zároveň e držitelem certifikace NISI NUNC na in lepenku výrobky recyklovaného papíru z.

socius
Placet expectare ...

Write a comment

Tua inscriptio electronica Quisque sit amet nisl. Velit sunt insignis *