Tkalcovna RTK, spol. s ro Rokytnice operari Jizerou

6

Liberum download (Alias ​​afferunt, quod mihi projects) Resolutio in excelsis.

Sequi YouTube ut subscribe.

download

firma RTK spol. s ro e výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích et 160 200 cm, ut počtem niti facere 10.710 niti osnově v. Eus roku 2012 jsou dispozici široké stroje Vamatex k s silver 360 možnosti výroby tkanin faceret, patrem, až facere 340 cm.

Všechny tkací stroje jsou vybaveny listovými stroji až facere počtu 24 listů, e také možno vyrábět víceosnovní vazby vazby perlinkové est.

Jsou zpracovávány všechny materiały staplové jak et ad přírodní modo póstquam syntetické. Praemium non faciunt útkového směru zpracovat multifilametní možno e.

Největší Podil výroby Cini lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí eus tex 7,4 v hmotnosti tkanin 70 habent od 150 g / m2. Vedle toho cervisia se dixerat I vyrábí rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hmotností až facere 420 g / m2 ad z přízí nejen bavlnářských sit: cervisia I. přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

RTK firma spol. s ro nabízí vedle prodeje režných tkanin také Prodej tkanin bělených, barvených jinak upravených nebo, stejně tak ego Prodej kusových konfekčních výrobků (např. lůžkovin, utěrek: apod ruit). Tyto činnosti jsou zajišťovány kooperaci v s externími dodavateli.

O jedna se výrobu zakázkovou, tzn. minimální výrobní množství tkaniny zakázku e na konkrétní 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Roční produkce dosahuje přes 2,2 miliony metrů respons. M 4 miliony2. Více z toho Nez 80 exportováno e% a faciunt et pro západních zemi nejnáročnější klientelu.

Rámcový výrobní sortiment:

  • Košiloviny (bez pestre tkané osnovy)
  • PES Technické tkaniny z přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Pro z Tkaniny domácnost bavlny, nebo směsí lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny: apod pleny.)
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny tisk pro r)
  • Zajišťování barvení a úprav tyto tkaniny na & c. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. v s ro Rokytnici operari Jizerou, E Společnost, která navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby Rokytnici operari Jizerou v. Základy firmy tak možno datovat už e na Rok 1867. Vyráběly se zde vždy převážně bavlněné tkaniny hladké ego autem ad žakárské, režné barevné ego: Pomponius Mela určitou Dobu firma ego vlastní bělidlo, także tkaniny et Sama upravovala konečné prodejní podoby.

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku dies pleni invenientur np Podstatné změny nastaly po RoCE 1992, kdy byla firma zprivatizována. Byla tak in firmy rozvoje zahájena nová etapa ad pod současným názvem RTK, spol. s ro Následně vstoupil minoritním podílem firmy ego faciam zahraniční Kapital, který umožnil jak modernizaci strojního parku modo póstquam ego zabezpečení nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V Teto dobe ne k došlo rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Týkalo ad se zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů, výměny elektrických rozvodů, byla postavena nová plynová kotelna & c. výměny rozvodů topení Anonymous tkalcovně byly instalovány automatické klimatizační jednotky, zcela nové e vodní hospodářství apod.

Disponuje firma strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin ve in vysoké kvalitě ad se na zaměřením jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leží na severu Čech západní Casti pohoří Krkonoš v. Jep odvěkou Historii prolíná textilní průmysl, v který byl minulosti hlavním zdrojem příjmů obživy Lidi et mesta. V současnosti e již hlavně rekreačním, et turistickým sportovním centrem. V Lete e ideálním východiskem pro horskou turistiku av zimě Pak významným střediskem pro sjezdové běžecké lyžování i.

socius
Placet expectare ...

Write a comment

Tua inscriptio electronica Quisque sit amet nisl. Velit sunt insignis *